Forum Sojuszu ŻELAZNA KURTYNA

Forum sojuszu ZAK w grze Ikariam świat Xi

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-05-14 14:46:12

Podanie do sojuszu.

Gość

Podanie Satan 666

Cześć tu Satan666.Chciałbym znowu  z wami pograć.wiem że mieliście ze mnie fajna polewkę ale ja Was chłopaki za to nigdy nie nie lubiłem.Przyznam się się szczerze ze zaimponowało mi podejście damiana do gry i bardzo chciałbym zobaczyć się z nim w realu.Wziąłby mnie od tylca i udowodniłbym ze warto miec taką kurewkę w waszym sojuszu.Daję moje blade dupsko na lewo i prawo,w godzinach wolnych leję  moja stara oraz siostrę ze starym-straszne nas zboczuchy i jak się nimi nasycimy to już wtedy pomiędzy sobą orgie robimy.Tatko to taki pakier jest-wyćwiczył mięśnie wyćwiczył jak świnie zabijał-jak je rżnął pod gardzielem to nie omieszkał i fajfusa w tyłek wkładać przy tym-to by tłumaczyło jego agresje wobec mamy i siostry.Sam biorę od niego wzorce ale póki co ćwiczę na kotach i innych zwierzakach co na drzewo nie spierdalają-ba bo jednego wchodziłem kiedyś i jebnąłem na ziemię nabijając sobie guza na wardze sromowe-przynajmniej tak tata każe mi tłumaczyć u lekarza ale to jak tak zupełnie nie pamiętam bo tata mi wtedy dużo wina nalał kazał wypić to i iść spać a rana jak się obudziłem to mi powiedział co się stało-tylko nie wiem czemu tak strasznie dupsko mnie bolało.Kończąc opowiastkę o mnie liczę że weźmiecie mnie jeszcze raz do waszego soja wasz cyculek...



satan666

 

#2 2010-05-15 14:49:38

Podanie Kloaka

Gość

Re: Podanie Satan 666

Cześć, jestem Kloaka to imię dała mi mama, bo urodziłem się z dupą na ryju, jestem zjebanym pedałem i zrobili mnie przez rapidshare, ale w połowie pobierania skończyło się konto premium i nie dało się ściągnąć mi ryja, więc przyszyli mi na jego miejscu dupę. Jadę się w ryj nożem, ponieważ jest to zajebiste.
Chciałbym pozdrowić swoją matkę, bez której nie było by mnie tutaj. kocham Cię mamusiu

 

#3 2010-05-15 17:41:54

kloaka

http://img15.imageshack.us/img15/5224/userxek.png

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podanie Satan 666

Podanie Kloaka napisał:

Cześć, jestem Kloaka to imię dała mi mama, bo urodziłem się z dupą na ryju, jestem zjebanym pedałem i zrobili mnie przez rapidshare, ale w połowie pobierania skończyło się konto premium i nie dało się ściągnąć mi ryja, więc przyszyli mi na jego miejscu dupę. Jadę się w ryj nożem, ponieważ jest to zajebiste.
Chciałbym pozdrowić swoją matkę, bez której nie było by mnie tutaj. kocham Cię mamusiu

Widzisz przygłupie jak chcesz to potrafisz pisać.Przynjamniej wiesz ze rączki nie są od walenia kapucyna tylko.

Ostatnio edytowany przez kloaka (2010-05-15 17:44:07)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fcbarcelona.pun.pl www.lhs.pun.pl www.lightning.pun.pl www.massmedia.pun.pl www.forumawf.pun.pl